Nejlepší nábytek pro vaší homeoffice
Zdroj: https://www.forbes.com/sites/wirecutter/2016/03/30/the-best-home-office-furniture-and-supplies/#477a18a766ef

Nejlepší nábytek pro vaší homeoffice

Tento příspěvek byl proveden ve spolupráci s The Sweethome, průvodce kupujícího na nejlepších věcí pro váš domov. Přečtěte si celý článek zde.

Vaše domácí kancelář by měla být místem, kde se budete cítit pohodlně dělat svou nejlepší pracovní den po dni. Tým práce mimo domov veteránů strávil více než 150 hodin na výzkum a testování zařízení pro celou řadu pracovních prostorů a vybral nějaké velké zařízení, včetně věcí, které denně používáme v našich vlastních domácích kancelářích.

Stál stůl a psací stůl mat

Ergo Depot Jarvis Bambus je robustnější, lépe vypadající, a na které se vztahuje delší zárukou než mnoho stolů stojí více než $ 1,500. Foto: Kevin Purdy
Ergo Depot Jarvis Bambus je robustnější, lépe vypadající, a na které se vztahuje delší zárukou než mnoho stolů stojí více než $ 1,500. Foto: Kevin Purdy

Ergo Depot Jarvis Bambus je nejlepší hodnota jsme viděli v plné velikosti stojící stolem pro každého, kdo chce střídat sezení a stání při práci. Je to nejrobustnější stojící stůl jsme kdy testovali, bez zakolísání front-to-back, a to i v plné výšce. Na základě 800 $ v současné době, je to poloviční cenu stolů, které jsou méně stabilní. Můžete nakonfigurovat Jarvis Bamboo s možnostmi, jako například sledování zbraní, klávesnice nebo tužky podnosy, nebo systému řízení spotřeby. Dodává se s sedmiletou záruku a lodě rychleji než většina stolů (v závislosti na konfiguraci). Nejdůležitější je, že to vypadá úhledný ať už ve stoje-up nebo ve výšce stolu, a to je pevný a hladký pod rukama.

Rádi bychom ji spárovat s stojící, stolní mat, který vám pomůže stát již na vašem pracovním stole díky snížení tlaku na paty, zadní a nohou. Největší oporou a pohodlné mat jsme našli je Imprint CumulusPRO. Vyrobeno z jediného kusu odolného 24-by-36-palcový polyuretanu, nebude uvolňovat zapáchající a toxické výpary. Poskytuje polstrované, ale pevné podpoře, a to se nekroutí se na svých okrajích jako ostatní rohože považujeme a testovány. V našich testech, to bylo také jediné rohož přežít mající sešívačky klesl na něj ze stálé výšky, aniž by vykazující defekt nebo škrábnutí. Ale pokud se něco pokazí, je dodáván s 10-letou zárukou.

Kancelářská židle

Steelcase gesto má širší rozsah snadněji přístupných úprav, než jakýkoli jiný úkol židli. Foto: Kevin Purdy
Steelcase gesto má širší rozsah snadněji přístupných úprav, než jakýkoli jiný úkol židli. Foto: Kevin Purdy

Po roce sedí v osmi top-hodnocené židlí a mluvit s čtyřmi různými odborníky na ergonomii, jsme k závěru, že Steelcase Gesto je nejlepší kancelářská židle pro většinu postranních. Jeho ball-and-socket područky (které fungují jako lidské rameno), dát mu širší rozsah nastavitelnosti než jakýkoli jiný úkol židli. To znamená, že máte větší šanci najít fit který pracuje pro vás, ale sedíte.

Kromě toho, že pohodlné, to gesto nabízí atraktivní design, přichází v desítkách dokončovacích možností, a má kompaktnější tvar, než jakýkoli jiný plnohodnotné úkol křesla. To znamená, že bude vypadat lépe v širší paletu prostorů než u jeho konkurentů. vysoce nastavitelné ramena křesla je nechat ji naložit prakticky kdekoliv, protože můžete snížit a zastrčit je v případě potřeby, aby se vešly pod menším stolem. Steelcase je proslulá kvalita zpracování, taky, a toto gesto není výjimkou, ale měl by něco pokazí, židle společnosti se opírají o 12-letou zárukou.

registratura

Plynule klouzání zásuvky nastavit kartotéku Lorell 14341 na rozdíl od konkurence. Foto: Kevin Purdy
Plynule klouzání zásuvky nastavit kartotéku Lorell 14341 na rozdíl od konkurence. Foto: Kevin Purdy

Poté, co strávil 10 hodin zkoumá 30 různých modelů a testování čtyři z nich hands-on, jsme zjistili, že Lorell 14341 18 Hluboké 2-Zásuvka kartotéka být nejlepší volbou pro většinu domácích kancelářích. Byl to jeden z nejlevnějších kartotéky které jsme testovali, ale mělo nejhladší zásuvky a stáli pevně i při plném zatížení. Černé nebo tmel (tan) barevné varianty hodí téměř žádnou funkci, aniž by se srážet. Zatímco zámek nebude bránit odhodlané zloděje dostat ke svým dokumentům, bude to držet zásuvky zavřené v případě potřeby.

Tato volba je určena pro každého, kdo opravdu potřebuje, aby papírové dokumenty po ruce. Kartotéky jsou daleko méně potřebné pro většinu domácností a malých podniků, než v minulosti. Ke zpracování papírových dokumentů není k dispozici on-line, můžete snímat s přenosným nebo plochého skeneru, nebo dokonce jen váš telefon.vedení kabelůNS-4
Suchý značky Tenké Vazby jsou jako levná a snadno volba pro svazování kratší kabely. Foto: Kevin PurdyNejlepší nástroj pro svazování kratší kabely, které se pohybují kolem je 100-pack suchého zipu-Brand tenkých kravat.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/wirecutter/2016/03/30/the-best-home-office-furniture-and-supplies/#477a18a766ef