Na správném místě, ve správný čas, se správným servisem
Zdroj: https://www.raconteur.net/business/right-place-right-time-right-service

Na správném místě, ve správný čas, se správným servisem

Od začínajících až po velké podniky, dynamické firmy pracují pružně a rychle jednat, aby zůstali před dnešním poptávky pracoviště

Když Google potřebuje k pohybu – na nový trh nebo větších prostor – tento dynamický, digitální obří třeba jednat rychle.
To je důvod, proč Regus je Google go-flexibilní kanceláře poskytovatele, protože Regus dělá to „tak snadno rozšířit“.
Když Toshiba chce vstoupit na nové trhy šest, to příliš používán společnosti Regus řešení. „Jednoduché a nákladově efektivní“, je to, jak firma shrnuje službu a dodal, že Regus je nastavení „rizik a bezproblémová.“
Pro Salesforce.com, podnik cloud computingu společnosti, potřeba bylo pro ready-to-go prostoru, který byl snadno upgradovat. Opět, za předpokladu, že Regus řešení, v tomto případě na 60 nových zaměstnanců.
„Můžeme mít bezprostřední přítomnost v novém trhu s všechny nástroje a zdroje potřebné pro naši společnost, aby byl produktivní,“ říká Salesforce.com, která se od té doby rozrostla na více než 20 Regus lokalitách po celé Evropě, Severní Americe a Asii.
Co přispělo k jejímu úspěchu je skutečnost, že Regus je víc než jen realitní společnosti – je to poskytovatel služeb
Stejné výhody flexibility, agility, spolehlivosti a efektivnosti nákladů, stejně jako velký pracovní prostředí, platí pro domácí pracovníky, živnostníky, podnikatele a také zavedenými firmami.
Takže, zatímco většina Fortune 500 a FTSE 500 podniků jsou zákazníci společnosti Regus, takže je mnoho dynamické startech.
„Stačí se podívat na Sunday Times seznam Fast Track z top 100 nejrychleji rostoucích společností ve Velké Británii – najdete mnoho, kteří byli nebo stále jsou klienti společnosti Regus,“ říká Richard Morris, UK výkonný ředitel.
Jako největší poskytovatel flexibilních a inovativních řešení pracovišť na světě, Regus může nabídnout bezkonkurenční výběr lokalit – 100-PLUS center v Londýně sám a 350 v celé Velké Británii.
SERVISNÍ POTŘEBY
Co přispělo k jejímu úspěchu je skutečnost, že Regus je víc než jen realitní společnosti – je to poskytovatel služeb.
„Technologie se změnilo očekávání, jak lidé konzumují a koupit všechno, i komerčních nemovitostí se v ničem neliší,“ říká pan Morris.
„Ať už jste Google nebo spuštění vystupovat hospodářství, chápeme, že váš důraz je kladen na zvýšení produktivity, snížení nákladů, být více agilní a nábor a udržení správné talent řídit své podnikání kupředu.
„Také naši firemní zákazníci už nechtějí vázat cash flow v prostorách nebo může být vázána až do dlouhodobého pronájmu. Místo toho chtějí pracovat ve více spolupráce, kreativní a flexibilní způsoby, jak být inovativní a růst.
AE_web_regus_2
„Zatímco flexibilita je stále důležitější pro podniky zůstat agilní, umístění je vždy číslo jedna faktorem. Podniky všech velikostí chtějí a potřebují být vedle klientům, v blízkosti investory a být dobře situován přilákat a udržet ten správný talent.
„To znamená, že v blízkosti trénovat a dopravní spojení, a možná i podniky ve stejném odvětví. Jedná se o klíčový rozlišovacím pro Regus, protože máme tak velkou a jedinečnou síť vysoce kvalitních, vhodně umístěnými na pracovištích, a jako člen společnosti Regus máte přístup ke všem z nich.
„Na druhé straně, to znamená, že vaše podnikání může být agilnější. Můžete rozšířit, přesouvat a vytvořit více místa, a umožňují zaměstnancům pracovat všude, kde to je vhodné, spíše než by museli cestovat na jednom pevném místě.
„Choice také znamená, že můžete zvolit kancelář společnosti Regus, která odráží vaši značku, přilákat klienty i zaměstnance. Pro soukromého kapitálu a hedgeových fondů společnosti, které by mohly být firemní vzhled high-end v Mayfair, zatímco kreativní a tech uvedení do provozu by mohlo být hledá mnohem současnější spolupráce prostor v West End dále na východ. „