Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place! | Spa-Wellness.cz
Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place!
Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place!
Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place!
Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place!

Využijte aktuálních nabídek na členství či studiové lekce v Holmes Place!

Členství na šest týdnů, tři měsíce zdarma nebo Studio Pass? Kluby Holmes Place pravidelně připravují pro nové zájemce o klubové členství speciální nabídky cen či slev.

Nově se stálá nabídka členství rozšířila též o krátkodobé, šestitýdenní členství. Novinka cílí na zájemce, kteří se zatím na zakoupení dlouhodobého členství necítí, nebo o něm uvažují, ale rádi by si předem vyzkoušeli, jak jim služby klubů budou vyhovovat. Skvěle se hodí i pro klienty, kteří mají nerovnoměrně rozložený čas na cvičení a nechtějí se dlouhodobě v jednom časovém úseku. Zároveň však poslouží i těm, kdo chtějí do klubu vylákat kamarády nebo partnera.

Členství na dobu šesti týdnů lze zakoupit do všech klubů sítě Holmes Place. Umožňuje využití stejných služeb, z jakých se těší stálí členové. Chodíte-li ovšem raději na studiové hodiny a trávení času v posilovně vás příliš nebaví, zaujmout by vás mohl zcela nový Studio Pass na deset lekcí, nabízený společností Holmes Place do svých dvou klubů Energy. Máte-li kamaráda, který je členem klubů, můžete využít i speciální slevy – doporučení stávajícího člena Holmes Place vám vynese slevu na tento Studio Pass ve výši až 600 Kč. Průkaz např. do klubu Holmes Place Energy Smíchov tak vyjde na 1 290 Kč namísto běžné ceny 1 900 Kč.

Jak šestitýdenní členství, tak Studio Pass můžete nyní zakoupit velice snadno! Využijte nového

E-shopu na adrese www.eshop.holmesplace.cz, kde naleznete i nabídku dalších služeb.

Uvažujete-li o dlouhodobém členství, můžete využít aktuální nabídky 24+3 zdarma. Každý, kdo si v období 1. 6. 2012 – 31. 8. 2012 zakoupí dvouleté členství do jakéhokoli klubu Holmes Place, získá navíc celé tři letní měsíce zdarma. Pokud o zakoupení členství již delší dobu uvažujete, učiňte tak hned a užívejte si skvělých a profesionálních služeb co nejvýhodněji!

 

Ceny šestitýdenního členství a Studio Passu:

6 týdnů Premium Anděl: 3 245 Kč

6 týdnů Premium Karlín: 2 375 Kč

6 týdnů Energy Smíchov:  2 235 Kč

6 týdnů Energy Černý Most: 1 775 Kč

Studio Pass Energy Smíchov: 1 900 Kč*

Studio Pass Energy Černý Most: 1 400 Kč*

*Platí možnost slevy při doporučení od kamaráda/známého člena.

O klubech Holmes Place

Exkluzivní síť klubů Holmes Place v Praze provozuje čtyři kluby. Dva kluby Premium cílí na náročnější klientelu a již jejich označení naznačuje, že nabízejí vskutku exkluzivní služby. Naleznete je v OC Nový Smíchov a v Karlíně. Další dva kluby s názvem Energy potěší svými službami spíše mladší a aktivnější osoby či rodiny s dětmi. Jeden Energy klub se nachází u Smíchovského nádraží, druhý na Černém Mostě.

V každém z klubů naleznete prostornou posilovnu a kardiozónu vybavenou špičkovými posilovacími a kardiostroji. Dále nechybí sály na studiové hodiny nebo prostory pro trénink na populárních vibračních strojích Power Plate. Bohatá nabídka studiových hodin je pravidelně rozšiřována o žhavé novinky, momentálně klienty zde klienty lákají lekce celosvětově nejoblíbenějšího fitness programu Les Mills – BODY PUMP, BODY BALANCE a BODY COMBAT nebo CXWORX. Nově kluby do své nabídky služeb zavedli i poradenství v oblasti výživy.

V každém z klubů si můžete po náročném dni či tréninku také odpočinout v moderně vybavené relaxační části. Ta disponuje vždy saunou, párou a jacuzzi. Oba kluby Energy a Karlínský klub klientům nabízí navíc i nádherný bazén. Nezapomíná se zde ani na masáže či kosmetickou péči od opravdových profesionálů. Z jejich široké nabídky si vybere každý, ať již zvolí sportovní či exotické masáže, ošetření kosmetikou renomovaných značek, nebo další z řady nabízených služeb.

Pro více informací o klubech Holmes Place navštivte: www.holmesplace.cz

Nakupování na E-shopu a cenné rady z oblasti výživy na webu EatWell.cz

Kluby Holmes Place připravují pro své členy a příznivce stále něco nového. Nyní posílily své webové stránky o atraktivnější vzhled, nové informace a služby. Kromě nového webu Spa & Beauty Clinic a online aplikací pro motivaci členů či nových zájemců mohou nyní všichni využívat též služeb E-shopu. Naleznou zde bohatou nabídku masáží, dárkových balíčků a kosmetických služeb, nebo speciální nabídky na zakoupení krátkodobých členství či Studio Passu na 10 lekcí. Nabídka se samozřejmě bude dále rozšiřovat.

Další novinkou je web EatWell.cz. Ten poskytne návštěvníkům zajímavé informace z oblasti zdravé výživy, kalkulačky na výpočet energetických hodnot potravin, BMI indexu a další zajímavosti. Dozvíte se zde také, jaké služby v této oblasti kluby nabízí, jak si je objednat, kdy se konají přednášky a další zajímavé tipy.

Pro více informací o klubech Holmes Place navštivte:

www.holmesplace.cz

www.eatwell.cz

www.shop.holmesplace.cz

Další záznamy v rubrice...

Perfektní skříňky pro wellness? Ocelový korpus a HPL dvířka

13.7.16 | Šatní skříňky vyrobené z ocelové konstrukce a dvířek z HPL (High Pressure Laminate –...

Úspěšná plavba po Jadranu.

Úspěšná plavba po Jadranu.

4.7.16 | Děkujeme všem účastníkům naší úžasné plavby. Vydařilo se počasí, vznikla výborná...

Osvětlení bazénu nejen pro romantické chvilky eSVETLO

10.6.16 | Stavíte bazén a přemýšlíte možnostech jeho osvětlení? Poradíme vám, jaké jsou možnosti...

Srpnový letní tábor pro rodiče s dětmi.

Starořecké mince

5.4.16 | Cesta časem do starověkého Řecka aneb po stopách antických olympijských her Místo:...

Veletrh krásy opět v Letňanech.

pozvánka

4.3.16 | Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO se nám blíží a příští týden vypukne ve vší...

WELLNESS AKADEMIE ČAW

27.12.15 | Vzdělávací aktivity asociace jsme vyčlenili na speciální webové stránky http://www.akademiewellness.cz Postupně...

Facebook