Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů | Spa-Wellness.cz
Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů
Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů
Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů
Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů

Pojeďte na wellness plavbu podél chorvatských břehů

ČAW pro své členy a příznivce vytváří zajímavé odborné programy a vedle nich také akce vysloveně relaxační a zážitkové. Na léto 2012 máme super nabídku plavby po Jadranu na jachtě Silva.

CK NATUR TRAVEL je cestovní kancelář, která již 20 let organizuje pobyty na historické jachtě SILVA. Na rok 2012 jsme předali záštitu nad těmito relexačními zájezdy a navíc jsme se rozhodli zorganizovat jednu plavbu ve wellness stylu. Máme tedy pro vás jedinečnou nabídku plavby v termínu 14. až 21.7.2011.

Pro zájemce máme k dnešnímu dni
tyto volné kajuty:

4x 3 lůžková kajuta   volné 3
5x 2 lůžková kajuta volné 4


Trasa plavby je:

1. den = Omiš - Trogir
2. den = Trogir - Vis (ostrov Vis)
3. den = Vis - Komiža (ostrov Vis)
4. den = Komiža - Modrá jeskyně na o. Biševo - Vela Luka (ostrov Korčula)
5. den = Vela Luka - Hvar - Pakleni otoci / kotva
6. den = Pakleni otoci - Jelsa (ostrov Hvar)
7. den = Jelsa - Zlatni rat - Milna (ostrov Brač)
8. den = Milna – Omiš


Popis jednotlivých zastavení:

Omiš = romantické městečko u ústí řeky Cetinje - hrad, uličky, restaurace, písečná pláž, výlety a rafting na řece Cetinje

Trogir = historické městečko poblíž Splitu, pevnostní věž, křivolaké uličky, cukrárny, restaurace, přístup na ostrov Čiovo

Hvar, Stari Grad, Jelsa = 3 městečka, turistická centra na ostrově Hvar s řadou historických památek (např. divadlo a klášter ve Hvaru), restauracemi, cukrárnami. Naproti městu Hvaru známé Paklené ostrovy.

Vis, Komiža = městečka na ostrově Vis, za Tita dlouhá léta uzavřeném  pro turisty, ve Visu tzv. Český dům

Biševo - Modrá jeskyně = velice pěkná jeskyně propojená s mořem, za příznivého počasí skvěle osvětlená

Vela Luka = městečko na západním výběžku ostrova Korčula, v hluboké zátoce

Pakleni otoci = několik ostrovů naproti městečku Hvar na ostrově Hvar, plážová oblast pro město Hvar

Milna = romantické městečko na západní části ostrova Brač, dokonale chráněný přístav při všech typech zdejších větrů

 

Delegátka: Kamila

 

Přehled všech tras a mnoho informací je zde: http://www.plavbypojadranu.eu/

 

Ceny pro členy ČAW osoba ve 2-lůžkové kajutě 10.900,- Kč, osoba ve 3-lůžkové kajutě 9.900,- Kč

Rezervace do konce listopadu - zaplatit 1000,- na osobu. 40% zájezdu do 15.1. a zbytek měsíc před odplutím.

V ceně je plavba, plná penze, delegátka. V ceně nejsou nápoje, doprava do Omiše a případné vstupné do památkových objektů a NP.

Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 8 m, posádka v čele s majitelem lodi Ivanem nebo jeho synem Dinem je čtyřčlenná. Silva je jedním z posledních zástupců tradičních lodí na Jadranu - trabakulů. Byla vystavěna začátkem minulého století a do roku 1980 vozila po Jadranu písek. Poté byla přestavěna na obytnou loď a "pracuje" již několik desítek let pro turisty, zařazena je do kategorie obytných lodí kategorie B. Kajuty v podpalubí jsou sice skrovné, ale využívané prakticky pouze pro přespání. Na úrovni hlavní paluby je kromě jídelny (salonu) a kuchyně obsazené vynikajícím kuchařem ještě kompletní sociální zařízení (4 sprchy s WC a jedno samotné WC). Dále je zde kapitánský můstek a kapitánova kajuta. Pro ty, co v daný okamžik poskytují svojí kůži odpočinek od palčivých slunečních paprsků pak zastíněné sezení u velkého stolu. Slunci je možno holdovat na horní palubě nebo při koupání v zátokách, kdy je loď obvykle vzdálená od břehu na dosah lodního lana.

Menu na lodích je vždy jednotné - snídaně obvykle klasická evropská, oběd se skládá z polévky, hlavního jídla a salátu, večeře z hlavního jídla, salátu a desertu či ovoce. Často jsou podávány ryby a někdy i mořské plody - jsme přece na moři. Některé speciality jsou připravovány na venkovním grilu, zejména kvalitní ryby. Pro ty, kteří nemají zájem o ryby a mořské plody je samozřejmě možná úprava jídelníčku.

Plavba je pořádána v naturistickém stylu, ale koupat a opalovat se v plavkách je samozřejmě možné - příjemnější a zdravější je to však bez nich!

Nápoje nejsou zahrnuty v ceně, v lodním baru je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů a sudové pivo. Nápoje se objednávají u stewarda, který Vám je přinese na Vámi stanovené místo v podstatě kdykoliv mezi 7:00 a 23:00 hod. - spotřeba nápojů se zapisuje dle čísla kajuty a platí až na konci pobytu. Podvečerní, noční a ranní hodiny pak můžete trávit procházkami, posezením ve vinárničkách, hospůdkách nebo cukrárnách, návštěvou diskotéky, příp. i vykoupáním se v cílových přístavních městečkách, neboť v této době je loď pevně připoutána k přístavnímu molu.

Po celou dobu plavby ubytování ve 2- a 3-lůžkových kajutách umístěných v podpalubí, s lůžky nad sebou a umyvadlem s tekoucí studenou vodou, 2x centrální klimatizace salonu a chodby ke kajutám, sociální zařízení (5x WC + 4x sprcha s teplou a studenou vodou) na hlavní palubě.

Na přání velké části našich klientů obvykle 1x za turnus tráví loď noc v zátoce, tzv. na kotvě. Máte možnost se koupat po celou noc, sledovat nerušeně západ a východ slunce, nebe plné hvězdiček.

Další informace zde: http://www.plavbypojadranu.eu/zajezd/chorvatsko-info-a-fkk-dalmacie-info/00x-plavby-historickou-jachtou-silva-po-jadranu/ Fotografie zde http://plavbypojadranu.galerie.cz/

Fotografie: Pavel Hofrichter 2011

Další záznamy v rubrice...

Perfektní skříňky pro wellness? Ocelový korpus a HPL dvířka

13.7.16 | Šatní skříňky vyrobené z ocelové konstrukce a dvířek z HPL (High Pressure Laminate –...

Úspěšná plavba po Jadranu.

Úspěšná plavba po Jadranu.

4.7.16 | Děkujeme všem účastníkům naší úžasné plavby. Vydařilo se počasí, vznikla výborná...

Osvětlení bazénu nejen pro romantické chvilky eSVETLO

10.6.16 | Stavíte bazén a přemýšlíte možnostech jeho osvětlení? Poradíme vám, jaké jsou možnosti...

Srpnový letní tábor pro rodiče s dětmi.

Starořecké mince

5.4.16 | Cesta časem do starověkého Řecka aneb po stopách antických olympijských her Místo:...

Veletrh krásy opět v Letňanech.

pozvánka

4.3.16 | Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO se nám blíží a příští týden vypukne ve vší...

WELLNESS AKADEMIE ČAW

27.12.15 | Vzdělávací aktivity asociace jsme vyčlenili na speciální webové stránky http://www.akademiewellness.cz Postupně...

Facebook