Perly Šumavy a jednání představenstva | Spa-Wellness.cz
Perly Šumavy a jednání představenstva
Perly Šumavy a jednání představenstva
Perly Šumavy a jednání představenstva
Perly Šumavy a jednání představenstva

Perly Šumavy a jednání představenstva

Vydali jsme se až na hranice, na krásnou Šumavu, kde se nám výborně jednalo zejména o blízké wellness konferenci. Zde jsme také objevili jednu z perel Šumavy. Pojďte s námi za relaxací v přírodě.

Představenstvo ČAW pro své jednání využívá nabídky členů a tak poznáváme nová místa po celé ČR. Myslíme si, že v oblasti wellness a relaxace je stále co objevovat. Tentokrát jsme se vydali na Šumavu, kde nedávno vznikl nový hotelový řetězec s romantickým názvem PERLY ŠUMAVY. Pro první (a rozhodně ne poslední) setkání s Perlami Šumavy jsme zvolili klidné místo na německých hranicích - Hotel Nové Údolí. Kousek od hraničního přechodu pro pěší a cyklisty, kousek od železniční stanice s nově zřízenou pravidelnou dopravou, uprostřed romantické přírody... Neměli jsme příliš času na relaxaci, ale i tak jsme stihli vidět krásného jelena, vydat se na pěší výlety po hřebenech i na Stožeckou kapli. A samozřejmě jednat v příjemném prostředí. Ochutnali jsme i místní kuchyni a libovali jsme si. Chutný kuřecí steak přelitý žampiónovou krémovou omáčkou, lívanečky s borůvkovou polevou to je jen malý výběr z jídelního lístku. Snídaně rovněž předčila naše očekávání a dodala nám sil pro druhý den pobytu.

Perly Šumavy - to je název pro síť ubytovacích zařízení v těch nejatraktivnějších místech. Najdete zde doslova ubytování pro každého. Od luxusních hotelů s neopakovatelnou atmosférou, přes moderní apartmány nebo stylové penziony pro milovníky romantiky.

Zcela nový hotelový řetězec Perly Šumavy – nabízí v současné době osm ubytovacích zařízení s celkovou kapacitou cca 300 lůžek. Objekty jsou umístěny ve velmi atraktivních a turisticky zajímavých oblastech Šumavy.  Váš pobyt lze připravit doslova na míru, podle Vašich finančních možností, ale i podle zájmu o poznání Šumavy.  Doslova na míru připraví vedení řetězce pobyt, zajistí Vám průvodce, mapové podklady, půjčovnu kola apod. Hledáte ubytování pro „školu v přírodě“, firemní akci, nebo máte zájem prožít romantiku ve dvou? Záleží na Vás, zda si vyberete penzion uprostřed hlubokých lesů, nebo čtyřhvězdičkový hotel v anglickém stylu. Máte zájem o luxusní ubytování v místech, kde dávají lišky dobrou noc? To vše najdete na stránkách www.perlysumavy.cz.

Veškeré další informace získáte na adrese sales@perlysumavy.cz.

Další záznamy v rubrice...

Perfektní skříňky pro wellness? Ocelový korpus a HPL dvířka

13.7.16 | Šatní skříňky vyrobené z ocelové konstrukce a dvířek z HPL (High Pressure Laminate –...

Úspěšná plavba po Jadranu.

Úspěšná plavba po Jadranu.

4.7.16 | Děkujeme všem účastníkům naší úžasné plavby. Vydařilo se počasí, vznikla výborná...

Osvětlení bazénu nejen pro romantické chvilky eSVETLO

10.6.16 | Stavíte bazén a přemýšlíte možnostech jeho osvětlení? Poradíme vám, jaké jsou možnosti...

Srpnový letní tábor pro rodiče s dětmi.

Starořecké mince

5.4.16 | Cesta časem do starověkého Řecka aneb po stopách antických olympijských her Místo:...

Veletrh krásy opět v Letňanech.

pozvánka

4.3.16 | Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO se nám blíží a příští týden vypukne ve vší...

WELLNESS AKADEMIE ČAW

27.12.15 | Vzdělávací aktivity asociace jsme vyčlenili na speciální webové stránky http://www.akademiewellness.cz Postupně...

Facebook