Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku | Spa-Wellness.cz
Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku
Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku
Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku
Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku

Jednání představenstva ČAW v Dřevčickém parku

Wellness centrum, umístěné v areálu Dřevčického Parku, přináší pocit pohody a relaxace do dnešních uspěchaných dnů. Využili jsme pozvání do wellness centra a vyzkoušeli báječnou relaxaci.

 

Wellness centrum, umístěné v areálu Dřevčického Parku, přináší pocit pohody a relaxace do dnešních uspěchaných dnů. Setkávají se zde tisíci lety prověřené procedury, které snoubíme s nejmodernějšími poznatky a přístroji dnešní doby.
Přijďte k nám načerpat ztracenou energii, zapomenout na starosti všedních dnů a unést se do světa pohody, zdraví a harmonie. Oddejte se léčivým dotekům zkušených masérů, vůní přírodních silic, mocné síle vody a blahodárného tepla. Jemný dotek přírodních exotických olejů a kosmetických masáží Vás odnese na prosluněné pláže jižního Pacifiku, který s hrou barev a stínů umocní tento nevšední zážitek.

Pro jednání představenstva ČAW využíváme možnost poznat různá místa s wellness nabídkou. Tentokrát jsme se vydali nedaleko od Prahy směrem na Brandýs a vyzkoušeli pohostinnost Dřevčického Parku. Tento resort pro veřejnost nabízí restauraci, školící centrum a wellness centrum. Ostatní prostory jsou určeny jako rezidenční bydlení pro seniory.

Pro naše jednání jsme využili pohodlné sezení v restauraci s velmi dobrou kuchyní.

Wellness centrum jsme při naší dvouhodinové návštěvě poznali dokonale. Masáže zde nabízejí jak tradiční, tak velmi zajímavé - konopnou, golfovou, kokosovou, pro děti, hawajskou masáž lávovými kameny. Dále jsou v nabídce zábaly a perličková koupel NeoQi. Vlastní prostor wellness centra nabízí klidnou atmosféru, světla svíček, kruhovou vířivku osvětlenou podvodním světlem situovanou uprostřed relaxační zóny, prohřívárny, relaxační lehátka a sprchy. Ve finské sauně je prostor pro pohodlné saunování 4-6 osob, dále je zde k dispozici pára s aromaterapií, tepidárium. Nechybí ochlazovací bazének. Ve šnecích jsou k dispozici dvě sprchhové procedury - déšť a střiky. Malé wellness centrum je možné si pronajmout i pro uzavřenou skupinu. Mezi pravidelné aktivity zde patří středeční odpoledne pro děti s rodiči - dětské a rodinné saunování (14-17 hodin). Dalším využívaným programem je saunování pro ženy (středa od 17 do 22 hodin) s hlídáním dětí v dětském koutku. Můžete se také věnovat cvičení zumby nebo jógy.

Wellness centrum se nám velmi líbilo a určitě se sem někdy vrátíme.

http://www.wellness-drevcickypark.com

Další záznamy v rubrice...

Perfektní skříňky pro wellness? Ocelový korpus a HPL dvířka

13.7.16 | Šatní skříňky vyrobené z ocelové konstrukce a dvířek z HPL (High Pressure Laminate –...

Úspěšná plavba po Jadranu.

Úspěšná plavba po Jadranu.

4.7.16 | Děkujeme všem účastníkům naší úžasné plavby. Vydařilo se počasí, vznikla výborná...

Osvětlení bazénu nejen pro romantické chvilky eSVETLO

10.6.16 | Stavíte bazén a přemýšlíte možnostech jeho osvětlení? Poradíme vám, jaké jsou možnosti...

Srpnový letní tábor pro rodiče s dětmi.

Starořecké mince

5.4.16 | Cesta časem do starověkého Řecka aneb po stopách antických olympijských her Místo:...

Veletrh krásy opět v Letňanech.

pozvánka

4.3.16 | Veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2016 JARO se nám blíží a příští týden vypukne ve vší...

WELLNESS AKADEMIE ČAW

27.12.15 | Vzdělávací aktivity asociace jsme vyčlenili na speciální webové stránky http://www.akademiewellness.cz Postupně...

Facebook