Jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
Jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
Jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2012
Jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Jarní WORLD OF BEAUTY & SPA 2012

Česká asociace wellness spolupracuje na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2012, který bude nově ve výstavním areálu PVA Letňany.

Jaké budou módní trendy v roce 2012? Jaké líčení doporučují významné značky a jejich vizážisté? Jaký účes byste mohli vyzkoušet? Co s přicházejícím jarem se svou postavou a tváří, jaká se nabízejí vylepšení za pomoci dnes už příjemných neinvazivních technologií? A jak ve volných chvílích příjemně a účinně relaxovat?

Odpovědi na tyto i mnoho dalších otázek přinese 13. ročník největšího veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu v ČR WORLD OF BEAUTY & SPA, pořádaný nově v prostorách PVA EXPO PRAHA - Letňany.

Veletrh je intenzivně zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zkrášlování, modelaci obličeje i  postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. K vidění budou nové metody péče o pleť, novinky v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalováníformování obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Soutěže, líčení, účesy, móda, design

Na soutěživé odborníky i jejich fanoušky čeká vyhlášení dalšího ročníku úspěšné kadeřnické soutěže o stotisíc korun a účasti v zahraničí "INSPIRACE 2013", kdy téma předvedou mistři oboru  Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý a další.  Magnetem jarního veletrhu bude jako každoročně týmová soutěž vizážistů a kadeřníků"CREATIVE IMAGE TEAM by Pavel Bauer", tentokrát na téma "ELECTRIC CITY".Pod vedením Pavla Bauera návštěvníci uvidí líčení v tomto stylu a další jarní a letní trendy. Nebudou chybět přehlídky módních oděvních značek a známých návrhářů (NEXT a další).  Ve spolupráci s Národní komorou módy se představí mladí módní designeři v soutěži"Diamond Fashion Designer", a jejich ještě mladší kolegové s prezentací svých prvních prací. Proběhne další ročník finálových soutěží učňů v líčení a účesovém stylingu KALIBRCUP 2012. V sobotní soutěži ve FOTOMAKEUPU vedené mistryní ČR Štěpánkou Podroužkovou šest finalistů ztvární nestárnoucí téma "LOLITA"

Další soutěžní vystoupení budou věnována nehtům a rukám - Mistrovství ČR a mezinárodnímistrovství v NAIL ARTU, mistrovství ČR v MANIKÚŘE pod vedením firmy Alessandro ČR aj.

Anti-aging péče, masáže, relaxace

V několika saloncích bude probíhat bohatý celodenní program věnovaný nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči,  relaxaci a regeneraci, vytvořený ve spolupráci sUnií kosmetiček, našim nejvýznamnějším oborovým sdružením. Dalšími partnery pro odbornou spolupráci jsou Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku  PROKOS a velká řada odborníků z oblasti dermatologie, péče o pleť i formování postavy. Nedílnou a velmi významnou částí tohoto programu budou opět nabídky a ukázky řady rozličných druhů masáží, nauka aromaterapie, relaxačních, regeneračních a detoxikačních metod a stejně tak alternativní diagnostické metody pro prevenci zdraví, krásy  a duševní pohody.

Školení a rekvalifikace

Další téma, které osloví především uchazeče o nové zaměstnání,  je nabídka školení, kurzů a rekvalifikací v oboru služeb péče o tělo, kosmetika, nehtový design, masáže a dalších stále více poptávaných oborech.

Fotogalerii z předešlých akcí, program, tiskové zprávy i výsledky soutěží jakožto další informace najdete na www.worldofbeauty.cz. Další informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Další záznamy v rubrice...

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou

SaunaFest již potřetí láká na skvělou podívanou

31.12.14 | Česká asociace wellness je i v roce 2015 spolupořadatelem SaunaFestu. Ten se uskuteční...

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

BAZÉNY, SAUNY & SPA nabídnou saunovou show

12.8.14 | Velký veletrh BAZÉNY, SAUNY & SPA proběhne 16.-19.9.2014 v rámci souboru podzimních...

Pardubice zažijí saunovou show

Pardubice zažijí saunovou show

7.4.14 | Saunové divadlo s mistrovskými ceremoniály bude hostit pardubický aquapark již podruhé....

World of Beauty & SPA 2014 - jarní inspirace pro krásu a pohodu 14. a 15. března v pražských Letňanech

 World of Beauty & SPA 2014 - jarní inspirace pro krásu a pohodu 14. a 15. března v pražských Letňanech

20.3.14 | Ve znamení jarní krásy a pohody probíhal prestižní 17. kosmetický veletrh v pražských...

Novinky Relax centra Kolštejn

Novinky Relax centra Kolštejn

20.3.14 | WellNews březen 2014 - Opět vám přinášíme newsletter Relax centra Kolštejn. Stáhnout...

Mezinárodní festival saunového divadla již tento víkend!

Mezinárodní festival saunového divadla již tento víkend!

14.3.14 | SaunaFest 2014 nabídne více než 50 saunových ceremoniálů v podání saunérů z 10 zemí....

Facebook