Aquapalace Praha | Spa-Wellness.cz
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita – vše pod jednou střechou Aquapalace Praha!

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu.

Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. Prostor pro relaxaci je v rozsáhlém saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O zdraví a vitalitu se postará moderní fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o krásu v příjemném prostředí spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

 

Unikátní vodní svět Aquapalace Praha

o rozloze 9 150 m2 je největším aquaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si na své přijde opravdu každý, od milovníků adrenalinu, přes vyznavače mořského vlnobití, až po jedince, kteří preferují kondiční plavání a relaxaci.

Palác dobrodružství je se svými tobogány či space-bowlem určen převážně milovníkům adrenalinu. Najdete zde 6 tobogánů, 3 skluzavky a space-bowl. V paláci dobrodružství startuje také dravá divoká řeka, jejíž koryto vás unese do venkovních částí areálu.

Palác pokladů je cílený především na rodiny, které využijí bazén s umělým vlnobitím či několik brouzdališť a skluzavek pro nejmenší návštěvníky. Nechybí zde oblíbené dětské vodní hřiště a vrak pirátské lodi.

Palác relaxu je určený pro odpočinek. Kromě bazénu pro kondiční plavání nabízí také několik typů vířivek a relaxační zóny s lehátky.

Čestlický aquapark nabízí i  netradiční zábavu – v areálu se nachází mimo jiné potápěčská jáma s hloubkou osm metrů či korálový bazén, jehož částečně prosklené stěny sousedí přímo s akvárii se žraloky a dalšími exotickými rybami.

 

Rozsáhlý saunový svět Aquapalace Praha

tvoří komplex celkem dvanácti různých druhů saunovacích kabin. Saunový svět je dělen na finské sauny, římské lázně a venkovní část s méně obvyklými saunami. Rozmanité druhy prohříváren jsou doplněny o celou řadu ochlazovacích, masážních i aromatických sprch, ochlazovacích bazénků a vířivek. Prostor pro nezbytnou relaxaci nabízejí odpočívárny s lehátky a útulný sauna bar.

Luxusní spa a wellness centrum Aquapalace Praha

Pro milovníky relaxace je k dispozici rovněž útulné spa a wellness centrum, které kromě obvyklých ošetření jako jsou kosmetika, tělová ošetření, základní masáže, solárium či manikúra nabízí také unikátní procedury jako hammam, rassoul, balneoterapeutické procedury a celou řadu speciálních masáží vonnými oleji, lávovými kameny, čokoládou a podobně. Pro uzavřenou společnost jsou k dispozici celkem tři druhy a velikosti privátních saun s vířivkami.

Moderní dvoupodlažní fitness centrum Aquapalace Praha

se nachází přímo ve vstupní hale Aquapalace Praha. Toto prostorné fitness disponuje ve spodním podlaží rozsáhlou kardiozónou s řadou známých i nejnovějších a méně obvyklých kardiotrenažérů značky Technogym. Horní podlaží pak tvoří samotné fitness vybavené opět moderními stroji a posilovacími lavicemi Technogym. Nechybí VIP zóna, strečinková zóna, aerobní sály a sál na spinning.

Kontakty

Ulice: Pražská 138, obchodní zóna Průhonice- Čestlice
Město: Říčany
PSČ: 251 01
Telefon: 271 104 111
E-mail: info@aquapalace.cz
Internet: http://www.aquapalace.cz

Mapa

Další záznamy v rubrice...

4Health s.r.o.

4Health s.r.o.

4Health je společnost, která si zakládá na komplexní nabídce, kvalitě nabízených produktů, vzdělání a špičkovém servisu....

A care, a.s.

Wellsystem

Distribuce zdravotnických prostředků a přístrojů, přípravků a vybavení pro wellness, fitness, rehabilitaci, kosmetiku a...

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha

Zábava, relaxace, zdraví, krása, vitalita – vše pod jednou střechou Aquapalace Praha!

Bc. Dušan Remiš

Nabídka rehabilitačních služeb

Biosynchron, a.s.

Biosynchron, a.s.

Český výrobce terapeutických matrací pro zdravotnická zařízení i domácnosti. Biosynchron terapie je terapie budoucnosti...

BRIGHT VISION, a.s.

Viofor JPS Systém - produktové řady "profesional" ke klinickému použití a "home" plně přizpůsobené pro potřeby laických...

Facebook